Тетяна Чорновол: "Друзі, ділюся з Вами своєю статтею на Word Economic..."

Тетяна Чорновол в facebook:

Друзі, ділюся з Вами своєю статтею на Word Economic Forum Чому Україна є центральною у забезпеченні енергетичної безпеки Європи https//www.weforum.org//why-ukraine-is-central-to-europe- Об этом сообщает infokava.in.ua со ссылкой на СМИ.

і кілька слів про #EnergySecurity #EnergyDiplomacy з точки зору комунікації та донесення наших ідей...

Промоція України та наших стратегічних інтересів така ж важлива як і реформи в середині країни самі по собі. Сьогодні зустрічалися з депутатами Бундестагу та мали дискусію, різні погляд ... и на питання розвитку регіональної енергетики та безпеки. Потрібно бути свідомими, що точки зору можуть бути різними, і це залежить від багатьох чинників, культурних, історичних, економічних. Не всі думають так як ми і вміння донести свою позицію, правоту і переконати - це велика робота.

Частина роботи депутата - це комунікації, в моєму випадку - це також міжнародні комунікації. Користуючись напрацьованими звязками та інтересом міжнародних ЗМІ, я використовую можливості щоб говорити про важливість України в контексті регіональної безпеки, можливостей інвестицій в енергетику та перспективності наших ринків.

Минулого тижня проводили з Hanna Hopko спільну дискусію з питань енергетичної безпеки в ВРУ, і це мабуть був перший захід з питань енергобезпеки за часів існування українського парламенту. Отримала багато позитивних відгуків, а також порцію критики за яку вдячна, бо це думки навколо теми енергобезпеки, яку ми піднімаємо вже більше року на різних рівнях.

Про подальші плани напишу згодом, а зараз поширюю для вашої уваги, відгуків, критики і похвали статтю на одній не самій гіршій в цьому світі площадці.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя