Депутати Львівської облради готуються до таємного голосування – звільнятимуть Гірняка

Сьогодні, 2 жовтня, на другому пленарному засіданні позачергової сесії Львівської обласної ради депутати ще раз намагатимуться звільнити заступника голови Львівської облради Володимира Гірняка, передає кореспондент Гал-інфо.

Сесія Львівської обласної ради. Фото Гал-інфо, Олена Ляхович


За словами голови Львівської облради Олександра Ганущина, до нього надійшло звернення депутатів про дострокове припинення повноваження заступника голови Володимира Гірняка. Об этом сообщает cnews.in.ua со ссылкой на СМИ.


Питання внесли до порядку денного.


Перед депутатами виступив заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк. він заявив про «грубу фальсифікацію результатів голосування».


«Ми сьогодні перед засіданням сесій збиралися з керівниками фракцій. я не хотів виступати бо всім і так все зрозуміло. Минулого разу голосування про мою відставку не набрало потрібно кількості голосів і відбулося грубе порушення законодавства. Чому відбулася фальсифікація? Давайте виберемо новий склад лічильної комісії і після цього проведемо голосування», — сказав Володимир Гірняк.


Він також звернувся до голови Львівської облради Олександра Ганущина.


«На жаль, голова облради безумовно замішаний у цьому процесі. Саша, я розумію, що даються відповідні вказівки і доручення, але це не вірно і не гідно. Нам лишилося працювати в цьому залі місяців п’ять чи шість. Усі ж розуміють, що у квітні будуть нові вибори», — сказав він.


Також Гірняк повідомив, що лічильна комісія прийняла рішення про те, щоб знищити бюлетені.


«Тобто встановити факт голосування, яке відбулося вісім днів тому неможливо», — заявив Гірняк.


Нагадаємо, що сьогодні, 2 жовтня, розпочалося II пленарне засідання XXI позачергової сесії Львівської обласної ради. У залі зареєструвалося 57 депутатів


Нагадаємо, як повідомляло Гал-інфо, у порядку денному сесії, яка відбулася 24 вересня, було два питання, які стосувалися дострокового припинення повноважень заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка та першого заступника голови Львівської обласної ради Андрія Білоуса.


Питання дострокового припинення повноважень заступника голови ради Володимира Гірняка депутати розглянули в режимі таємного голосування.


Це голосування відбулося. Однак, лічильна комісія повідомила, що голосування не можна вважати таким, що відбулося, адже депутатам не дали на підпис документи при голосуванні.


10 вересня, під час засідання сесії Львівської обласної ради депутати визнали роботу заступників голови ради Андрія Білоуса та Володимира Гірняка незадовільною.


Раніше голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин анонсував звіт своїх заступників на сесії 10 вересня, а також припустив можливість їхнього звільнення.


Також нагадаємо, що 21 травня під час засідання сесії Львівської обласної ради голова ради Олександр Ганущин з трибуни ради заявив, що проти нього готують змову, аби зняти з посади.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/deputaty_lvivskoi_oblrady_gotuyutsya_do_taiemnogo_golosuvannya__zvilnyatymut_girnyaka_327453.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя