Ексзаступник звинуватив мера Коломиї в репресіях | Версії | новини та розслідування

Результат пошуку зображень за запитом "Сергій Коцюр" Об этом сообщает tp0542.in.ua со ссылкой на СМИ.

За словами Сергія Коцюра, в Коломиї від початку 2018 року спалили два автомобілі депутатам Коломийської міської ради, пишуть Версії з посиланням на Бліц-Інфо.

“А з серпня цього року Ігор Слюзар почав шантажувати працівників міської ради, членів “Самопомочі” погрожуючи, що якщо вони не напишуть заяву на вихід з партії, він їх звільнить. Проте на цьому він не зупинився і днями позбавив повноважень мене, публічно мотивуючи це тільки тим, що я не в тій партії. Звертаюся до правоохоронних органів, комісії з питань законності, з питань розвитку місцевого самоврядування дати правову та моральну оцінку діям міського голови Коломиї”, – звернувся депутат.Нагадаємо, що депутат облради пішов з посади заступника мера Коломиї.

Як відомо, депутат від “Самопомочі” Сергій Коцюр – найскандальніший сумісник в обласній раді. Адже після його обрання в депутати та призначення на посаду заступника мера Коломиї, кандидатка у депутати Марія Ткачук протягом кількох років намагалась відібрати у нього мандат, посилаючись на закон, що забороняє таке сумістництво. Ткачук пішла до суду, аби зобов’язати ОВК визнати депутатом її, адже саме вона наступна за партійним списком. Суд задовільнив її позов частково та зобов’язав обласну виборчу комісію визнати Марію Ткачук депутатом замість Сергія Коцюра. Втім, Коцюра мандату не позбавили, а сам він відповідної заяви так і не написав, тож продовжував виконувати обов’язки депутата.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/post-u-fb/ekszastupnik-zvinuvativ-mera-kolomiyi-v-represiyah/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя